首頁 > EPSON代理商 > SG-8101CB 1.2500M-TBGSA0
影像僅供參考,以產品規格為準
SG-8101CB 1.2500M-TBGSA0
型號描述:
1.25 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 1.2500MHZ SMD
型號:
SG-8101CB 1.2500M-TBGSA0
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Function
Standby (Power Down)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±15ppm
Voltage - Supply
1.8V ~ 3.3V
Current - Supply (Max)
6.8mA (Typ)
Height - Seated (Max)
0.051" (1.30mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
1.25 MHz